1000 GB Eğitim Arşivi - Dijital Pazarlama Uzmanı

1000 GB Eğitim Arşivi

mm

Arşivleri Görüntüle

+1050 Gb Eğitim arşivine buradan ulaşabilirsiniz. https://goo.gl/AkNPiU

+450 GB Grafik arşivine buradan ulaşabilirsiniz. http://goo.gl/vfTW4v

Drive üzerinden erişim hatası aldığınızda Google hesabınız aktif iken girmeyi deneyebilirsiniz. Alternatif olarak farklı vakitlerde deneyebilirsiniz, erişimle ilgili bir problem yok fakat Google günlük erişim limitinden dolayı hata veriyor olabilir.

Selam dostlar, bugün sizlere 1050 Gb üzerinde Eğitim arşivi paylaşacağım. Bu arşiv üzerinde yazılım, grafik, programlama, bilim, üniversite hazırlık ve diğer sınav türlerine hazırlık dersleri mevcut.

Paylaşıma geçmeden önce bahsetmek isterim ki arşivde bulunan tüm eğitimler Türkçe ve Ücretsiz eğitimlerdir. Youtube ve Udemy üzerinde ücretsiz yayınlanan eğitimleri derledim ve sizlerle paylaşıyorum. Tabi ki bunların ücretsiz olması özgürce paylaşabileceğimiz anlamını taşımıyor ve bu etik bir durum değil. Eğitimlerin sahipleri bu paylaşıma rastlar ise rahatsızlıklarını dile getirir iseler o eğitimleri kaldırırım, kimsenin hakkına girmek istemem.

Eğitimlerin isimleri [Eğitim Adı] – [Paylaşan Profil] şeklinde isimlendirilmiştir. Yani bu şu demek “-“ işareti ile iki bölünmüş bir halde. Sol kısımda eğitimin ismi ve sağ kısmına bu eğitimi Youtube veya Udemy üzerinde paylaşan kişinin profilinin ismi yer alıyor. Bu platformlar herkesin paylaşım yapabildiği yerler olduğu için her hangi bir problemde referans göstermek yada oradan izleyebilirsiniz diye yapmış olduğum bir kolaylık.

İçerikten biraz daha detaylı bahsetmem gerekirse alt bölümde yüklü olan resimde, tüm eğitimlerin görüntüsü yer alıyor. Dilerseniz inceleyebilirsiniz. Görüntü dışında ben kısaca bir kaç temadan bahsedeyim.Üniversiteye hazırlık, Kpss hazırlık, İlkokul eğitimler, Yazılım, Programlama, Grafik tasarım, Animasyon, 3D Çizim, El Becerileri, Bilim, Felsefe ve Dini eğitimler yer alıyor. Ekonomik sıkıntılardan dolayı Üniversiteye özel ders ve dershane gibi platformlarda hazırlanamayan arkadaşlar burada bulunan setleri kullanabilir.

Videoları en yüksek çözünürlükte upload ettim. Yani yayımlanan video 2K çözünürlük destekliyorsa o şekilde upload ettim. Fakat kimi eğitim videosu var 480p çözünürlükte yayınlanmış. Bu videoları yine en yüksek kalitesinde 480p çözünürlükte upload ettim. İçerikte bazı eğitimler çok videoları süreleri kısa, kimisi fazla süreli ama az eğitim var, bazılarında ise tam tersi çok video ve çok süresi.  Örnek vermem gerekirse YGS – LYS eğitimi 2000 saat civarında. Ve yine Php ile Script yapabileceğiniz eğitimler 100 saat civarında.

Eğitimleri rar yada dosya şekilde değil video şeklinde yükledim. Buda şu demek yani Google Drive üzerinden indirebilirsiniz. Bu bana biraz zahmetli olsa da insanlar bu kadar yüklü dosyaları indiremeyecekleri için işlerine yaramayacaktı. Şuan kotalı yada İnterneti düşük olan arkadaşlar Drive üzerinden video şeklinde izleyebilir. Yine bu görüntüyü alt kısımda bulunan resim ile inceleyebilirsiniz.

Daha önce paylaştığım 450 Gb boyutunda ki grafik arşivi sonrası bir kaç soru geldi onları da yanıtlamak istiyorum. Öncelikle Grafik Arşivine buradan ulaşabilirsiniz. goo.gl/vfTW4v

  • + Toplu indirme işlemi yapılabilir mi?
  • – Yapılabilir ama öncelikle toplu indirmek için dokümanları kendi Drive alanınıza aktarmanız gerekiyor.
  • + Dokümanlar sürekli kalacak mı?
  • – Drive alanına aylık 20$ ücret ödüyorum. Bir gün bu ücreti ödemeyecek duruma gelirsem ve eşim dostum yardım etmezse silenecek. Fakat şuanlık böyle bir durum söz konusu değil.

Eğitim arşivine buradan ulaşabilirsiniz. https://goo.gl/AkNPiU Yorumlar kısmına farklı istediğiniz bir eğitim varsa yazabilirsiniz, kısa zaman içerisinde bulmaya çalışır ve yükleme işlemini gerçekleştiririm. Alt kısımda hangi eğitime başlamak istiyorsanız bunu da yazabilirsiniz. Bir çok eğitimi izledim hangisinin daha yararlı olacağı konusunda deneyimlerimi aktarmaya çalışırım. Çeşitli sorunlar ve görüşler için alt kısımda bulunan form yardımı ile benimle iletişime geçebilirsiniz. Bir başka yazımda görüşmek üzere esen kalın.

Arşivleri Görüntüle

+1050 Gb Eğitim arşivine buradan ulaşabilirsiniz. https://goo.gl/AkNPiU

+450 GB Grafik arşivine buradan ulaşabilirsiniz. http://goo.gl/vfTW4v