2000 Instagram Post - Stories Tasarımı - Dijital Pazarlama Uzmanı

2000 Instagram Post – Stories Tasarımı

mm

Selamlar arkadaşlar, uzun zamandır biriktirdiğim bir döküman arşivini paylaşmak istiyorum. Bu arşivi daha önceden paylaşacaktım fakat eksik ve az olduğunu düşünüyordum. Yılbaşı döneminde çeşitli sitelerin indirim yapmasıyla aldığım paketleri de ekledim ve paylaşmak istedim.

Görselleri satın aldığım siteden alt tarafa koyuyorum. Dilerseniz inceleyebilirsiniz. Dokümanlar farklı tarihlerde geldiği için klasörlerin isimleri 001 – 002 şekilde 20’şer bazen 100’er tasarım olarak bulunuyor.

2000 Instagram Post – Stories Tasarımı doküman arşivine Google Drive üzerinden buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Onun dışında 450 GB değerinde daha önceden yüklemiş olduğum grafik arşivine de buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dokümana ihtiyacı olan arkadaşlar olacaktır, bu içeriği tüm platformlara paylaşmanızı isterim. Tüm içerikleri takip etmek için beni Facebook, YouTube ve Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Dijital yardımlaşma hareketi (Whatsapp Gruplarına) buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Doküman ve yardıma ihtiyacınız olduğunda buradan insanlarla anlık iletişim kurabilirsiniz.

(Tüm doküman görsellerini koyamadım. Sayfa çok daha fazla uzuyordu, toplamda 2000’den fazla doküman mevcut.)

Comments are closed