450 GB Grafik Arşivi - Dijital Pazarlama Uzmanı

450 GB Grafik Arşivi

mm

Arşivleri Görüntüle

+1050 Gb Eğitim arşivine buradan ulaşabilirsiniz.

+450 GB Grafik arşivine buradan ulaşabilirsiniz.

Drive üzerinden erişim hatası aldığınızda Google hesabınız aktif iken girmeyi deneyebilirsiniz. Alternatif olarak farklı vakitlerde deneyebilirsiniz, erişimle ilgili bir problem yok fakat Google günlük erişim limitinden dolayı hata veriyor olabilir.

Selam dostlar, bugün sizlere toplamda 450 Gb boyutunda grafik arşivi paylaşıcam. Bunun 200 Gb gibi bir bölümü psd, mockup ve vektorel çizim içeriyor. Geriye kalan 250 Gb bölümü ise Stock Fotoğraf arşivi.

Grafik Adamda paylaştığım ve sürekli güncel tuttuğum bu arşivin tamamını paylaşmak istedim. Farklı projelere geçiş yapmamdan dolayı artık blog üzerinde bir paylaşım yapmıyorum. Arşivin linkini kaydedebilirsiniz, sürekli olarak yeni içerik ekliyorum. Arşivin içeriğinden bahsetmem gerekirse kısaca bir çok paket mevcut. 10.000 Font, Binlerce mockup, yüzlerce vektörel gibi.

Grafik arşivine ulaşmak için buraya tıklayabilir, Stock Fotoğraf arşivine ulaşmak için ise buraya tıklayabilirsiniz. Alt kısımda bulunan yorumlar kutusunu kullanarak arşivde istediğiniz bir doküman varsa yazabilirsiniz kısa zaman içerisinde eklerim. Dokümanları indirme ve kullanma ile ilgili sorunlar yaşarsanız yine alt kısımda bulunan yorum bölümünü kullanabilirsiniz.