font arşivleri - Dijital Pazarlama Uzmanı

Etkili Sosyal Medya Pazarlaması İçin 7 Kural

Kaynak

Bu içerik Oğuz Veli Yavaş tarafından oluşturulmuştur. İçeriğin orijinal haline buraya giderek ulaşabilirsiniz. İçerikle ilgili bir sorun, problem ve hata görüyorsanız. info@enesusta.com.tr adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Photoshop Yazı Efektleri

mm

Merhabalar,

Bugün sizler Photoshop ile yapabileceğiniz text yani yazı efektlerini derledim. Farklı siteler üzerinden tamamen ücretsiz olan bu eğitimlere alt kısımdaki başlıklara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Saygılar, sevgiler.

How to Create a Retro, 3-Dimensional Text Effect in Photoshop

Create a Shiny, Gold, Old World Text Effect in PhotoshopTamamını Oku...

Tasarımcılar için Font Araçları!

mm

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlere tasarımcıların çektiği bir problem olan fontlar ile ilgili bir çözüm yolunu paylaşacağım. Online ve ücretsiz olarak font arayabilme ve çeşitli font araçlarını derledim. Alt bölümdeki listeden resimleri ve Web  adreslerini görebilirsiniz.

Saygılar, sevgiler.

1. IdentiFont

identifont.com
identifont.com

2. FontSpring

Tamamını Oku...

Ücretsiz Serif Font

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere İnternet üzerinde gördüğüm ücretsiz Seriffontları derledim. Serif fontlardan kısaca bahsetmek istersem, tırnaklı ve yazıya uygun olarak hitap edilen bir font türüdür. Bu fontların bir çoğu ücretli olduğu gibi ben ücretsiz olanları sizlere derledim. Alt kısımda bulunan listede resimlere ve başlıklara tıklayarak indirebilirsiniz.

Saygılar, sevgiler.

Fanwood

FanwoodTamamını Oku...