fotoğraf arşivleri - Dijital Pazarlama Uzmanı

Etkileşimli İçerik Üretmenin 3 Kuralı

mm
Kaynak

Bu içerik Oğuz Veli Yavaş tarafından oluşturulmuştur. İçeriğin orijinal haline buraya giderek ulaşabilirsiniz. İçerikle ilgili bir sorun, problem ve hata görüyorsanız. info@enesusta.com.tr adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Blog yazarları, değer verdikleri bir konuda yazı hazırlarken vakitlerinin büyük bir kısmını araştırma süreçlerine ayırsa da yazıyı değerli yapan en önemli faktör her daim deneyimlerini bu araştırmalar ile harmanlayabiliyor olmalarıdır.

Bu yazımda da kendi deneyimlerimden yola çıkarak, biraz da araştırma

Tamamını Oku...

Ücretsiz Stock Fotoğrafı!

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere ücretsiz Stock fotoğrafı indirebileceğiniz web siteleri derledim. Stock fotoğrafı hakkında bilgi sahibi olmayanlar için açıklamak istiyorum. Yüksek görüntüye sahip çeşitli temalar üzerine çekilmiş fotoğraflar anlamına geliyor. Bunları ücretli ve ücretsiz web siteler üzerinden temin edebiliyorsunuz. Alt kısımda bulunan web siteleri kullanarak ücretsiz indirebilirsiniz.

Saygılar, sevgiler.

PhotoPin

Tamamını Oku...

Geçmişten Yansımalar

mm

Son zamanlarda sosyal medyada paylaşım rekorları kıran Geçmişten Yansımalar adlı bir çalışma mevcut. Bu çalışma gerçekten fikir olarak çok iyi düşünüldüğü kadar duygusal anlamda da üzerine çok düşünülerek yapılmış olacak ki herkesi derinden etkiledi. Bu etkileyici çalışmaları sizlerle paylaşmak istedim, umarım hoşunuza gider.

Tamamını Oku...

Fotoğraflar ve Film Afişleri

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere sıradan çekilmiş öylesine olaylar üzerine oluşan fotoğraf ile yapılmış film afişlerini derledim. Umarım size ilham kaynağı olur. Tipografinin gücü diyebiliriz buna.

Saygılar, sevgiler.

Film (1)

Film (2)

Film (3)Tamamını Oku...

İstanbul – Boyut Algısı

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere Yerli sanatçımı olan Aydın Büyüktaş‘ın hazırlamış olduğu bir fotoğraf galerisini paylaşacağım. İstanbul’ungözde yerlerinde boyut algısı yaratarak çekilmiş bu fotoğraflar gerçekten göz kamaştırıyor, bu eşsiz resimlerle sizi yalnız bırakıyorum.

Saygılar, sevgiler.

aydin-buyuktas-flatland-warped-cityscapes-designboom-01aydin-buyuktas-flatland-warped-cityscapes-designboom-02Tamamını Oku...