grafik arşivleri - Dijital Pazarlama Uzmanı

Grafik Doküman Seti #6

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere seri olarak devam eden Grafik Doküman Seti’nin 6.sını paylaşacağım. Bu paket içerisinde yine öncekilerde olduğu gibi çeşitli farkı içerikler mevcut. Png resimler, Vektörel içerikler, Fırşalar, Eklentiler ve daha fazlası... İçerikler ilgili çeşitli resimleri alt kısımdaki görsellerden görebilirsiniz.

Dokümanın yaklaşık olarak boyutu 12 Gb civarındadır. Dokümanı alt kısımda bulunan indir butonunu kullanarak Google Drive üzerinden indirebilirsiniz.

Saygılar, sevgiler.

Tamamını Oku...

Grafik Doküman Seti #2

mm

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlere Grafik Dokümanı serisinin 2. setini paylaşacağım. Bu paket içerisinde çeşitli MockUp dosyaları, Font dokümanları, Style dosyaları, Arka planlar, Vectorel shape dosyaları, Kart ve Poster tasarımları yer alıyor. Bu doküman çeşitli ücretli kaynakların kampanyalarında yayımlanan ücretsiz dosyalar sonucunda oluşturulmuştur. İçerisindeki dokümanlar tamamen ücretsizdir.

Dokümanları alt kısımda bulunan indir butonuna tıklayarak Google Drive üzerinden indirebilirsiniz. Dokümanın ortalama boyutu 3 GB Civarındadır. Yine dokümanları alt

Tamamını Oku...

Grafik ve Warez Siteler!

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere Grafik dokümanları indirebileceğiniz Warez siteleri listeledim. Tabi ki bunları desteklemiyorum, fakat desteklemiyor olmam bu sitelerin olmadığını değiştirmiyor. Ücretli içerikleri yasal olmayan yollar ile Warez olarak İnternete sunan bu sitelerin tamamını alt kısımdan görebilirsiniz. Çeşitli upload siteleri yardımı ile İnternete sızdırılarak erişime açılıyor ve herkes indirebiliyor.

Aklımda olan bir soru var Warez’e düşen içerikler acaba dokümanların ve firmanın reklamı hızlıca yapılsın diye bilerek mi

Tamamını Oku...

450 GB Grafik Arşivi

mm

Arşivleri Görüntüle

+1050 Gb Eğitim arşivine buradan ulaşabilirsiniz.

+450 GB Grafik arşivine buradan ulaşabilirsiniz.

Drive üzerinden erişim hatası aldığınızda Google hesabınız aktif iken girmeyi deneyebilirsiniz. Alternatif olarak farklı vakitlerde deneyebilirsiniz, erişimle ilgili bir problem yok fakat Google günlük erişim limitinden dolayı hata veriyor olabilir.

Selam dostlar, bugün sizlere toplamda 450 Gb boyutunda grafik arşivi paylaşıcam.

Tamamını Oku...