paylaşım arşivleri - Dijital Pazarlama Uzmanı

Instagram Pazarlama Profesyonellerinin İyi Yaptığı 6 Şey

mm

Şu sahne hepinize çok tanıdık gelecektir;

20’li yaşlarındaki bir grup arkadaş bir mekanda otururlar. Ancak birbirleri ile konuşmaktansa telefonlarına bakıyorlardır. Dışarıdan izleyenlerse gençliğin nereye gittiğine dair çeşitli yorumlarda bulunurlar. Halbuki o sırada o masanın çevresinde oturanlar hummalı bir çalışma içerisindedirler. Çektikleri yüzlerce karenin arasından en

Tamamını Oku...

Grafik Doküman Seti #6

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere seri olarak devam eden Grafik Doküman Seti’nin 6.sını paylaşacağım. Bu paket içerisinde yine öncekilerde olduğu gibi çeşitli farkı içerikler mevcut. Png resimler, Vektörel içerikler, Fırşalar, Eklentiler ve daha fazlası... İçerikler ilgili çeşitli resimleri alt kısımdaki görsellerden görebilirsiniz.

Dokümanın yaklaşık olarak boyutu 12 Gb civarındadır. Dokümanı alt kısımda bulunan indir butonunu kullanarak Google Drive üzerinden indirebilirsiniz.

Saygılar, sevgiler.

Tamamını Oku...

Grafik Doküman Seti #2

mm

Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlere Grafik Dokümanı serisinin 2. setini paylaşacağım. Bu paket içerisinde çeşitli MockUp dosyaları, Font dokümanları, Style dosyaları, Arka planlar, Vectorel shape dosyaları, Kart ve Poster tasarımları yer alıyor. Bu doküman çeşitli ücretli kaynakların kampanyalarında yayımlanan ücretsiz dosyalar sonucunda oluşturulmuştur. İçerisindeki dokümanlar tamamen ücretsizdir.

Dokümanları alt kısımda bulunan indir butonuna tıklayarak Google Drive üzerinden indirebilirsiniz. Dokümanın ortalama boyutu 3 GB Civarındadır. Yine dokümanları alt

Tamamını Oku...

Etkileşimli İçerik Üretmenin 3 Kuralı

mm
Kaynak

Bu içerik Oğuz Veli Yavaş tarafından oluşturulmuştur. İçeriğin orijinal haline buraya giderek ulaşabilirsiniz. İçerikle ilgili bir sorun, problem ve hata görüyorsanız. info@enesusta.com.tr adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Blog yazarları, değer verdikleri bir konuda yazı hazırlarken vakitlerinin büyük bir kısmını araştırma süreçlerine ayırsa da yazıyı değerli yapan en önemli faktör her daim deneyimlerini bu araştırmalar ile harmanlayabiliyor olmalarıdır.

Bu yazımda da kendi deneyimlerimden yola çıkarak, biraz da araştırma

Tamamını Oku...