photoshop arşivleri - Dijital Pazarlama Uzmanı

Etkili Sosyal Medya Pazarlaması İçin 7 Kural

Kaynak

Bu içerik Oğuz Veli Yavaş tarafından oluşturulmuştur. İçeriğin orijinal haline buraya giderek ulaşabilirsiniz. İçerikle ilgili bir sorun, problem ve hata görüyorsanız. info@enesusta.com.tr adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Her Photoshop Kullanıcısının İşine Yarayacak Actionlar!

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere Photoshop kullanıcıları için birbirinden harika Action dokümanlarını derledim. Bu actionları kullanarak işlerinizi daha kısa bir şekilde yapabilir ve daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Action hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar için özet geçmem gerekirse, Action : Photoshop üzerinde yapılan işlemlerin kayıt edilmesi ve daha sonrasında otomatik olarak çalışması.

Alt kısımda derledim Action dokümanlarına linklerine tıklayarak indirme sayfasına gidebilir ve indirebilirsiniz. Tüm Actionları sayfalar aracılığı ile

Tamamını Oku...

Photoshop Duman Görselleri

mm

Merhabalar

Bugün sizlere Photoshop programı üzerinde kullanabileceğiniz duman görsellerini listeledim. Dış kaynaklardan tek seferde indirebileceğiniz bu görsellere alt bölümdeki resimlere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dokümanların bazıları psd bazıları ise atr formatındadır.

Saygılar, sevgiler.

smoke brush

smoke brush set

smoke abstract

Tamamını Oku...

2015 Yılının En İyi Photoshop Dersleri

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere 2015 yılında farklı bloglar tarafından paylaşılan en iyi eğitimleri derledim, eğitimlerin eğitim sonrasında yapılan son halleri mevcut. Dilerseniz resim dilerseniz ismine tıklayarak eğitime gidebilirsiniz. Toplamda 50 farklı, profesyonel Photoshop eğitimi mevcut, sayfalar arasında geçiş yaparak tüm eğitimleri görebilirsiniz. Eğitimleri farklı bloglardan aldığım için ilerleyen vakitlerde linkleri değişir ise alt kısımda ki yorum bölümünü kullanarak iletirseniz sevinirim.

Saygılar, sevgiler.

1.

Tamamını Oku...