set arşivleri - Dijital Pazarlama Uzmanı

Etkili Sosyal Medya Pazarlaması İçin 7 Kural

Kaynak

Bu içerik Oğuz Veli Yavaş tarafından oluşturulmuştur. İçeriğin orijinal haline buraya giderek ulaşabilirsiniz. İçerikle ilgili bir sorun, problem ve hata görüyorsanız. info@enesusta.com.tr adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Photoshop Duman Görselleri

mm

Merhabalar

Bugün sizlere Photoshop programı üzerinde kullanabileceğiniz duman görsellerini listeledim. Dış kaynaklardan tek seferde indirebileceğiniz bu görsellere alt bölümdeki resimlere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Dokümanların bazıları psd bazıları ise atr formatındadır.

Saygılar, sevgiler.

smoke brush

smoke brush set

smoke abstract

Tamamını Oku...

Grafik Doküman Seti #3

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere Grafik Doküman Seti’nin 3. bölümünü paylaşacağım. Bu doküman seti içerisinde 1500‘den fazla Vectorel doküman yer alıyor. Bu dokümanlar sektörsel olarak ayrılmış bir biçimde. Dokümanların bir kısmı .ia bir kısmı ise .crd formatın da yer alıyor. Dokümanların .png formatı halindeki halleri de mevcut.

Doküman ücretli içeriklerin ücretsiz yayınlanması sırasında indirilen settir, içerisinde elementler tamamen ücretsizdir. Doküman setini alt kısımda bulunan indir butonunu kullanarak indirebilirsiniz.

Tamamını Oku...

Grafik Doküman Seti #6

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere seri olarak devam eden Grafik Doküman Seti’nin 6.sını paylaşacağım. Bu paket içerisinde yine öncekilerde olduğu gibi çeşitli farkı içerikler mevcut. Png resimler, Vektörel içerikler, Fırşalar, Eklentiler ve daha fazlası... İçerikler ilgili çeşitli resimleri alt kısımdaki görsellerden görebilirsiniz.

Dokümanın yaklaşık olarak boyutu 12 Gb civarındadır. Dokümanı alt kısımda bulunan indir butonunu kullanarak Google Drive üzerinden indirebilirsiniz.

Saygılar, sevgiler.

Tamamını Oku...

Grafik Doküman Seti #4

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere grafik dokümanlar seti’nin 4.sunu paylaşacağım. Bu set içerisinde görüp görebileceğiniz tüm objelerin iconları mevcut. Flat, renkli, siyah beyaz ve normal olmak üzere binlerce icon mevcut. Belkide dokümanı indir butonuna inene kadar canınız sıkılacak… 🙂

Doküman içerisinde 10.000’den fazla icon mevcut. Ücretli satılan sitelerin aylık kampanyaları sonucu topladığım içeriktir, yaklaşık 4 aylık bir icon arşividir. Zaten resimlerden de anlayacağınız üzerine parça parça olan icon

Tamamını Oku...