tasarım arşivleri - Dijital Pazarlama Uzmanı

Sanatçı : Tauba Auerbach

mm

Merhabalar

Bugün sizlere sanatçı Tauba Auerbach‘in algı farklılığı yaratan 3 Boyutlu çalışmalarını sizlerle paylaşmak istedim. Bu paylaşımlar umarım size ilham kaynağı olur.

Saygılar, sevgiler.

İşte Tauba Auerbach’ın ‘ 2,3 ‘ adını verdiği eserleri;

Sanatçı Tauba Auerbach ve 3 Boyutlu Eserleri

Sanatçı Tauba Auerbach ve 3 Boyutlu Eserleri

Sanatçı Tauba Auerbach ve <p class=Tamamını Oku...

Türkler Dünyayı Nasıl Görüyor?

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere Türk tasarımcı Uğur Saraç‘ın Türklerdünyayı nasıl görüyor adlı çalışmasını paylaşmak istiyorum. Gerçekten halk arasında geçen cevapları minimal tasarım ile bizlere mizahi bir şekilde sunmuş. Umarım eğlenirsiniz 🙂

Saygılar, sevgiler.

0f27c77c205ace280a319c15bd511f471b8029c6deaac651d62adff11878ebfcTamamını Oku...

#Sanatçı : Paul Dodd

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere tasarımcı, sanatçı ve blogger olan Paul Dodd‘ın yaptığı acayip deli çizim ve boyamaları paylaşacağım. Bu içerikleri görünce adam hakket yapmış diyeceğinize eminim. Bu ilham veren paylaşımı umarım sizde beğenirsiniz.

Saygılar, sevgiler.
My-Modern-Art-Collaboration-With-a-3-Year-Old__880 My-Modern-Art-Collaboration-With-a-3-Year-Old1__880Tamamını Oku...

Grafik Doküman Seti #5

mm

Merhabalar,

Bugün sizlereGrafik Doküman Setiserisinin 5’incisini paylaşacağım. Bu doküman içerisinde Photoshop ve Illustrator programlarında kullanacağız dokümanlar mevcut. Psd, Action, Brush ve Vektörel paketleri mevcut. Creative Marketadlı sitenin aylık ücretsiz verdiği dokümanların bir toplamıdır. 2015 Ocak ayından 2015 Aralıkayına kadar yayınlanmış ücretsiz içeriklerdir. İçeriklerin şuan ücretli olup olmaması bir şey değiştirmiyor, bir sakıncası yok.

Doküman setinin ortalama boyutu 11 Gbcivarında. DokümanlarıGoogle Drive

Tamamını Oku...

Adım Adım Web Tasarım

mm

Merhabalar,

Sizlere bu yazı serimde bir web sayfası nasıl hazırlanır, hazırlanırken nelere dikkat edilir, kaç aşamada hazırlanır gibi soruların kendimce cevaplarını vereceğim. Kimsenin olmadığı gibi benimde bilgim %100 değil, yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri uygun bir dil ile düzeltmek sizin elinizde.Şimdiden teşekkür ediyor ve konuya geçiyorum.

Bir web sayfası bir çok şekilde tasarlanıp açılabilir. Bunlar müşterinin isteklerine göre farklılık gösterebilir. Websitesi açmanın en kolay

Tamamını Oku...

Fotoğraflar ve Film Afişleri

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere sıradan çekilmiş öylesine olaylar üzerine oluşan fotoğraf ile yapılmış film afişlerini derledim. Umarım size ilham kaynağı olur. Tipografinin gücü diyebiliriz buna.

Saygılar, sevgiler.

Film (1)

Film (2)

Film (3)Tamamını Oku...

Miniklerin İcatları!

mm

Merhabalar,

Bu hafta sosyal medyada en çok konuşulan çocukların icatları adlı sosyal kampanyayı sizlerle paylaşmak istedim. İngiliz tasarımcı ve mucit Dominic Wilcox 450 çocuktan kafalarındaki icatları yapmalarını istedi ve çocuklar kafalarında minik icatları yazdılar. İngiliz tasarımcı bunları bir ay içerisinde gerçekleştirdi ve satışa sundu. Kazanılan parayı hayır kurumları ve çocukların gelecekleri için harcayacağını açıkladı.

Saygılar, sevgiler.

1- Gölge Veren Lamba

Tamamını Oku...