vectorel arşivleri - Dijital Pazarlama Uzmanı

Poligonal Wallpaper Oluşturmak!

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere İnternet dünyasında yüksek çözünürlüğü zor bulunan poligonal çalışmaların dertlerine son verecek bir web siteden bahsedeceğim. Bu web site size istediğiniz çözünürlükte ve ölçüde renkte ve kalitede poligonal wallpaper yapıyor. Ne kadar müthiş değil mi? Bencede öyle.

Hemen içerikten bahsetmek istiyorum, sitemiz çok basit bir kullanıma sahip ara yüzden renk ve aralıkları seçiyorsunuz. Ölçüleri veriyorsunuz size vektörel yada png formatında bir poligonal wallpaper veriyor ve

Tamamını Oku...

Ücretsiz Vektörel İndirebileceğiniz Web Siteler!

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere ücretsiz Vektörel indirebileceğiniz web siteleri listeledim. Bu web sitelerden çeşitli ücretsiz vectörelleri direk bilgisayarınıza .ia yada .cdr formatında indirebilirsiniz. Siteler içeride ücretli içerikte satıyorlar fakat bize vaat ettikleri şey ücretsiz içerikleri. Dilerseniz ücretli içerikleri de satın alıp kullanabilirsiniz.

Saygılar, sevgiler.

1. Vector Stock

2. Freepik

Tamamını Oku...

Grafik Doküman Seti #3

mm

Merhabalar,

Bugün sizlere Grafik Doküman Seti’nin 3. bölümünü paylaşacağım. Bu doküman seti içerisinde 1500‘den fazla Vectoreldoküman yer alıyor. Bu dokümanlar sektörsel olarak ayrılmış bir biçimde. Dokümanların bir kısmı .ia bir kısmı ise .crd formatın da yer alıyor. Dokümanların .png formatı halindeki halleri de mevcut.

Doküman ücretli içeriklerin ücretsiz yayınlanması sırasında indirilen settir, içerisinde elementler tamamen ücretsizdir. Doküman setini alt kısımda bulunan indir butonunu kullanarak indirebilirsiniz.

Tamamını Oku...