web arşivleri - Dijital Pazarlama Uzmanı

Adım Adım Web Tasarım

mm

Merhabalar,

Sizlere bu yazı serimde bir web sayfası nasıl hazırlanır, hazırlanırken nelere dikkat edilir, kaç aşamada hazırlanır gibi soruların kendimce cevaplarını vereceğim. Kimsenin olmadığı gibi benimde bilgim %100 değil, yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri uygun bir dil ile düzeltmek sizin elinizde.Şimdiden teşekkür ediyor ve konuya geçiyorum.

Bir web sayfası bir çok şekilde tasarlanıp açılabilir. Bunlar müşterinin isteklerine göre farklılık gösterebilir. Websitesi açmanın en kolay

Tamamını Oku...

Web Tasarımcılar için Ücretsiz Araç ve Gereçler #1

mm

Merhabalar,

Web tasarım ve programlama ile ilgilenen arkadaşlar için 35 ücretsiz araç ve gereç derledim. İçeriklerin başlıklarına tıklayarak indirme ve ulaşım sayfasına gidebilirsiniz. İçeriklerin hepsi birbirinden bağımsız ve dış linke bağlıdır, ulaşamadığınız içerik olursa yorum bölümünü kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Sayfalar arasında dolaşarak içerikleri inceleyebilirsiniz.

Saygılar, sevgiler.

Mega Pack Freebies Bundle

A 26 Resources Freebie Bundle

Tamamını Oku...

Web Tasarımcılar için Ücretsiz Araç ve Gereçler #2

mm

Merhabalar,

Web tasarım ve programlama ile ilgilenen arkadaşlar için 40 ücretsiz araç ve gereç derledim. İçeriklerin başlıklarına tıklayarak indirme ve ulaşım sayfasına gidebilirsiniz. İçeriklerin hepsi birbirinden bağımsız ve dış linke bağlıdır, ulaşamadığınız içerik olursa yorum bölümünü kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Sayfalar arasında dolaşarak içerikleri inceleyebilirsiniz.

Saygılar, sevgiler.

Free 56 Touch Gesture Vector Icons

Free 56 Touch Gesture Vector Icons

Tamamını Oku...