Hillside’dan Instagram dizisi - Dijital Pazarlama Uzmanı

Hillside’dan Instagram dizisi

mm

Kaynak

Hillside, “Snap-J Wanted” projesi kapsamında seçilen sekiz “Snap-J”nin sunuculuğunu üstlendikleri HillsideNow! Series’i Instagram’da yayına aldı.

Instagram Stories üzerinden yayınlanan dizi, h.taste (yemek festivalleri, gurme restoranlar, tadımlar ve yeni yemek trendleri), h.sound (konserler, festivaller yeni müzik akımları), h.place (hip mekanlar ve mağazalar), h.lab (son çıkan orijinal-teknolojik ürünler), h.fashion (hip ve grunge moda keşifleri), h.event (galeriler, sanat festivalleri ve sergiler) , h.chat (röportajlar), h.sneak (gizli davetler, galalar) ve h.escape (tatil kaçamakları, yeni keşifler) olmak üzere dokuz konu başlığı altında yayın yapıyor.

Yaz boyunca yayınlanması planlanan altı bölümlük proje, her ayın ikinci ve dördüncü perşembesi saat 20:00’de @HillsideNow Instagram hesabının Stories bölümünden izlenebilir. Kaçıranlar ise serinin bölümlerine, HillsideNow! YouTube hesabından erişebilirler.

Hakkımda

Yazılım mühendisliği, grafik tasarım ve fotoğrafçılık okumuş. Dijital Pazarlama Uzmanı. Araştırmayı ve öğrenmeyi seven, başarıyı arzulayan. Din ve Bilim meraklısı, vaktini sürekli eğitime harcayan. Eğlenceli ve sevecen. Aktif olarak 7 yıldır İnternet dünyasında olan. Müzikten asla vazgeçemeyen yengeç burcu ve karıncadan korkan grafiker aynı zamanda yazılım uzmanı.