Kendi 3 Boyutlu Tasarımınızı Gerçeğe Dönüştürün - Dijital Pazarlama Uzmanı

Kendi 3 Boyutlu Tasarımınızı Gerçeğe Dönüştürün

mm

Teknoloji artık önüne geçilemez bir şekilde gelişmeye başladı. Kimi insana göre bu durum bir hayli ürkütücü geliyor olsa da ben bu durumdan oldukça keyif alan kişilerdenim. Fakat benim de hala alışamadığım yönleri mevcut. Her şeyin tek düze bir hale gelmesi, benim için oldukça can sıkıcı. Yolda yürürken herkeste aynı ürünlerin, eşyaların, aksesuarların bulunması çok göz tırmalıyor. Ben farklılığı severim oysa. Yine işlek bir caddede sağıma soluma bakıp etrafımı incelerken, elimdeki telefon kılıfına gözüm ilişti. Herkeste hemen hemen aynı aksesuar mevcuttu. Ben bundan çok daha iyisini yapardım aslında elimde imkân olsa derken, internetten araştırma yapmaya başladım. Böyle harika bir teknolojinin varlığı ile de bu sayede tanıştım. Her alanda hizmet sunan arti90.com benim gibi düşünen insanlar için gerçekten harika çözümler üretmiş.

2005 yılında kurulmuş ve 10 yılı aşkın süredir hizmet veren +90 3B Dijital Fabrika isimli şirket, hemen hemen her sektörde teknolojisi ile ciddi farklar yaratıyor. Otomotiv sektöründen sanayi sektörüne, eğlence sektöründen medikal kadar her alanda hizmet sunuyor. Müşteriye zamanında ve kaliteli ürün sunarak, müşteri odaklı bir politikayı benimsemiş olan arti90.com, müşteri geri bildirimlerini de objektif olarak değerlendiriyor. Uygun maliyetli çizer ile müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi haline getirmiş olan arti90.com ile 3B Baskı Teknolojilerindeki üstünlüğü ve kaliteyi fark edeceksiniz.

Türk sanayi ve tasarımcılarını 3 boyutlu baskı ile tanıştırmış olan arti90.com, prototip üretimi, ön seri üretim gibi verdiği hizmetlerin yanında farklı ve hızlı kalıplama tekniklerini de kullanarak müşterilerinin tasarım ve ürün geliştirmede ihtiyaç duydukları acil parça servisi de vermektedir.

Herkesin tek tip anlayışından gerçekten sıkılacağı zaman dilimleri oldukça yakın bir tarih gibi gözüküyor. Bu da demek oluyor ki yakın bir gelecekte kişiye ve uygulamaya özel tasarımlar için talepler artacak,  arti90.com ise bu gibi taleplere katmanlı üretim teknolojileri ile karşılık verebilecektir. İhtiyacınız hangi alanda olursa olsun, en iyi kalite ve teknolojide öncü bir firma ile çalışmak herkesin arzusudur.