Wordpress Canlı Destek Eklentisi - JivoChat - Dijital Pazarlama Uzmanı

WordPress Canlı Destek Eklentisi – JivoChat

Canlı Destek jivochat nedir?

Bu sistem bütün platformdaki mesajlarınızı tek platformdan cevaplamamızı sağlıyor. JivoChat’in bu sistemini kullananan kişiler çoğunlukla müşteri iletişimini düzene sokmak isteyen firmalardır ve şuanda aktif olarak 190.000+ kullanıcının kaydı var. Türkçe dahil 20 dil seçeneğide bizlere sunuyor.

Nerede ihtiyacım olacak ?

Bu sistemin kullanım yerlerinden birinin instagram işletmeleri olduğunu varsayarsak; Whatsapp üzerinden satış yapan bir işletme aynı anda 2 adet whatsapp penceresi açamıyor eğer  müşteri potansiyeli yüksek bir butiksek mesajlara geri dönüşte çok sıkıntı yaşıyorsunuz eleman almak isteseniz bile whatsapp buna izin vermiyor işte jivochat”da tam bu noktada devreye giriyor. Jivochat üzerinden çalışanlarınıza üyelik açtıktan sonra whatsapp’a entegre ederek birden fazla çalışanın whatsapp,facebook gibi platformdan gelen mesajlara cevap vermesine olanak tanıyor.

Peki neden jivoChat sistemi? JivoChat rakiplerinden ayıran başlıca 5 özellik;

  • Whatsapp”a entegre edilebiliyor olması.
  • Mobil uygulaması nın çok kolay kullanımı olması.
  • Rakiplerinin bir çoğunda olmayan Pc uygulaması.
  • 20’den fazla dil desteği vermesi.
  • 24 saat canlı destek vermesi.

 

Eğer sizde JivoChat kullanımı konusunda benimle hemfikirseniz sizler için bir video hazırladım ve kayıt olmak için burayı kullanabilirsiniz : https://goo.gl/QHa1r1