Yararlı Bloglar Listesi - Dijital Pazarlama Uzmanı

Yararlı Bloglar Listesi

İsim – Firma Website
M. Serdar Kuzuloğlu http://www.mserdark.com
Sina Afra http://www.sinaafra.com
Temel Aksoy http://www.temelaksoy.com
Ayhan Karaman http://www.ayhankaraman.com
E-ticaret Mag http://eticaretmag.com
Dijital Ajanslar http://www.dijitalajanslar.com
Salim Kadıbeşegil http://www.salimkadibesegil.com/tr
Uğur Uğurcan http://www.ugurugurcan.com
Burak Büyükdemir http://burakbuyukdemir.com
comTalks http://www.comtalks.com
WebMasto http://www.webmasto.com
Ömer Ekinci http://www.omerekinci.com
Fikirçok.net http://fikircok.net
TechnoLogic http://www.technologic.com.tr
bigumigu http://bigumigu.com
Oğuz Veli Yavaş http://oguzveliyavas.com
Uğur Özmen http://ugurozmen.com
İnfografik Günlüğü http://infografik.com.tr
Picardes http://picardes.com
Fundalina http://www.fundalina.com
Burak Avcıoğlu http://www.burakavci.com.tr
Netvent http://netvent.com/blog
Damla Karaman http://www.damlakaraman.com.tr
Alphan Manas http://www.alphanmanas.com
İsmail Hakkı Polat http://ismailhpolat.com
İlkay İlknur http://www.ilkayilknur.com
Hasan Yalçın http://www.hasanyalcin.com
Simto Alev http://www.simtoalev.com
Seda Genç http://www.sedagenc.com
Mert Bulan http://mertbulan.com
Egonomik http://www.egonomik.com
Melih Güney http://www.melihguney.com
İlkay İlknur http://www.ilkayilknur.com/
Spaksu Blog http://www.spaksu.com/
Timur Demir https://www.timurdemir.com.tr/
Medya Akademi http://www.medyaakademi.org/
Emre Karakas https://emreinanckarakas.wordpress.com/
Erdem Cırık https://www.erdemcirik.org/
İlker Çay http://www.ilkercay.com/
Ayhan Korkmaz http://ayhankorkmaz.net/
Hakan Akben http://www.hakanakben.com/
Furkan Oymak http://furkan.org/
Hüseyin Sayın http://huseyinsayin.com/
Alemi Cihan http://alemicihan.com/
Tayfun Erbilen https://www.erbilen.net/
Okan İrtiş http://okanirtis.com/

Listeye eklemediği kişiler illaki olacaktır. Sizinde bildiğiniz iyi bloglar varsa bana mail atarsanız sevinirim. info@enesusta.com.tr